Tepelná čerpadla geoTHERM VWL S

O nás

Firma VIKO zahájila svoji činnost v roce 1993. Od té doby nepřetržitě působí v oblasti obchodu s topenářským, instalatérským a sanitárním materiálem v celé České republice.

Z počátku jsme se profilovali jako obchodní firma s přímým napojením na významné zahraniční výrobce ( HEIMEIER, FRÄNKISCHE,..). Specializovali jsme se na regulační armatury pro vytápění a sanitu a na termostatické radiátorové ventily. Postupně jsme sortiment rozšířili až do dnešního stavu, kdy jsme schopni pokrýt poptávku v celém rozsahu potřeb technického zabezpečení budov. V naší nabídce najdete výrobky předních domácích a evropských výrobců: HEIMEIER, TOUR ANDERSSON - TA, HONEYWELL, DANFOSS, SIEMENS, FLAMCO, IVAR, FRÄNKISCHE, VAILLANT, BUDERUS, IMMERGAS, KORADO, atd. Naším cílem je zajištění dodávek kvalitního a osvědčeného materiálu spolu s odbornou poradenskou činností ke spokojenosti topenářských a instalatérských firem a samozřejmě i konečného investora.

Souběžně s obchodní činností v rámci doplňkových služeb, nabízíme projekční a poradenskou činnost. Máme zkušenosti s projekty pro menší investory (rodinné domky), státní správu (kotelny) i developerské společnosti (bytové domy). V souladu se současným  vývojem se ve svých projektech zaměřujeme na využívání nových technologií pro ekologický a hospodárný způsob vytápění a ohřevu teplé vody (kondenzační plynové kotle, tepelná čerpadla, solární panely, rekuperace vzduchu). V návaznosti na tuto činnost vypracováváme „ Průkazy energetické náročnosti budov – PENB“.

Od roku 2007 zajišťujeme montážní práce vlastními zaměstnanci. Tím jsme získali možnost nabídnout klientům komplexní služby v oboru TZB – od projektu, přes dodávku materiálu až po vlastní realizaci a kompletaci zakázky.

Certifikace, oprávnění, osvědčení

VIKO